O Sänger

Saenger to marka, która obecna jest na rynkach europejskich od blisko 60 lat. Niemiecka spółka Saenger Rollenlager  GmbH & Co. K.G. działalność rozpoczynała od produkcji wysokiej jakości specjalistycznych łożysk tocznych stając się szybko liderem tej branży, liczącym się nie tylko na rynku europejskim. Dynamiczny rozwój firmy z końcem lat 70-tych doprowadził do rozszerzenia jej oferty handlowej o artykuły wędkarskie. Ta sfera jej działalności z biegiem lat stawała się coraz bardziej znacząca  w chwili obecnej stanowi ona podstawowy profil działalności firmy Saenger. Budując przez wiele lat swój wizerunek w oparciu o najwyższą jakość oferowanych produktów połączoną z rozsądnymi cenami oraz rzetelność obsługi Klienta, firma Saenger w chwili obecnej jest już jednym z europejskich liderów branży wędkarskiej.

W początkowym okresie działalności na rynku wędkarskim firma Saenger była przede wszystkim dystrybutorem szeregu uznanych marek obcych takich  jak: Shimano, Rapalla, Shakespeare, Abu Garcia, Storm, Berkley, Ryobi. Począwszy od roku 2000 rozpoczęła ona wprowadzać na rynek artykuły wędkarskie przez nią samą projektowane i pod własną marką. Obecnie oferuje ona praktycznie wyłącznie produkty swej własnej marki obejmujące specjalistyczne serie, takie jak:

  1. Anaconda  sprzęt i akcesoria karpiowe,
  2. Uni-Cat   sprzęt i akcesoria sumowe,
  3. Iron Claw  sprzęt spinningowy,
  4. Aquantic   sprzęt i akcesoria wędkarstwa morskiego,
  5. MS Range  wyczynowy sprzęt wędkarski (Match, Feeder, Picker)
  6. Iron Trout  sprzęt do połowu pstrągów,
  7. Specitec  szeroka gama sprzętu, głównie dla początkujących adeptów wędkarstwa.

Obecna siedziba spółki Saenger Rollenlager GmbH & Co. K.G. (będąca jednocześnie europejską Centralą firmy) mieści się w zachodniej części Niemiec w miejscowości Waldsoms położonej ok. 50 km na północ od Frankfutu nad Menem). Siedziba Centrali zajmuje ok. 11.000 m2 i zatrudnia ponad 110 osób. Jest to Centrum dystrybucyjno-administracyjne koordynujące działalności licznych jej oddziałów i filii działających w poszczególnych krajach europejskich, w tym także w Polsce.

Marka Saenger obecna jest na polskim rynku wędkarskim już z górą 10 lat. Obecnie dystrybucją artykułów wędkarskich tej marki na terenie Polski zajmuje się specjalnie utworzony w tym celu oddział niemieckiej spółki-matki. Działa on pod firmą Saenger Rollenlager GmbH & Co. K.G. (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa)  Oddział w Polsce i zarejestrowany jest w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego za numerem 0000511192. Jest on jedynym oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem sprzętu wędkarskiego marki Saenger na terenie Polski.

Oddział oferuje wszystkie produkty znajdujące się w ofercie handlowej firmy Saenger, Oferta ta jest w stanie uczynić zadość wszelkim oczekiwaniom każdego wędkarza  zarówno początkującego adepta tej pasji, jak i zajmującego się tym sportem wyczynowo. Nadto zapewnia on także obsługę serwisową oferowanego sprzętu.
Firma Saenger udziela 24 miesięcznej gwarancji.

Zespół firmy Saenger to team składający się z posiadających wieloletnie doświadczenie wędkarzy-testerów oraz przedstawicieli handlowych, który stworzony został, aby oferowane przez nią produkty z jednej strony cechowała najwyższa jakość, trwałość i innowacyjność, a z drugiej zaś konkurencyjne ceny. Priorytetem działania Team Saenger jest to, aby każdy wędkarz, zarówno ten dopiero rozpoczynający swą przygodę z tą piękną pasją, jak i ten, który na wędkarskim szlaku jest już znacznie dalej, mógł oddawać się swemu hobby w najbardziej komfortowych warunkach i z gwarancją udanych łowów i, tym samym, pełnej wędkarskiej satysfakcji.

Życząc taaaakiej ryby zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Saenger i do skorzystania z niej. Ufając nam i naszym produktom otwieracie sobie Państwo drogę do prawdziwej przygody z wędkarstwem.

Team Saenger  zawsze do Waszej dyspozycji.

© 20232014 - Sänger Polska - Profesjonalny sprzęt wędkarski

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Prywatności i plików Cookies X