Przygoda z wędkarstwem w moim przypadku rozpoczęła się w wieku nastu lat. Kiedy to wójek zabierając mnie przy okazji swoich wypadów pokazał mi pierwszą wędkę.

Z początku spławik, kolejno spining oraz feeder aż finalnie karpie. Wędkarska podróż zaowocowała ogromną pasją. Zamiłowanie do natury, chwilą oderwania od pracy, codziennych zajęć i obowiązków to dla mnie kwintesencja wędkarstwa. 

 Doświadczenia które chłonę jak gąbka oraz otwartość na wciąż nowe metody połowu, nakierowały mnie do rozpoczęcia przygody z karpiowaniem.

Wielogodzinne wypady, kilku dniowe zasiadki w oczekiwaniu na kontakt z rybą, dają największą satysfakcję zakończone sukcesem. Jednak i te dni gdy jesteśmy jedynie gościem i obserwatorem nad wodą są dla mnie wartościowe. To czas tylko dla mnie, chwila relaksu, miejsce na przemyślenia jak i okazja aby przeanalizować własne błędy.

 Początek roku 2016 był kluczowy w moich postanowieniach. Od zgłębiania wiedzy z zakresu karpiarstwa, przez kontakt z czołówką Polskiej sceny karpiowej, na organizacji zawodów i budowie własnego portalu wędkarskiego kończąc.

Jestem przekonany, że wszystko jest w zasięgu ręki, a sukces to tylko wynikowa ciężkiej pracy i systematyki. 

 Swoją osobą chcę wnieść odrobinę świeżości na Polskiej scenie karpiowej.

© 20202014 - Sänger Polska - Profesjonalny sprzęt wędkarski

Stronę wykonanało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Prywatności i plików Cookies X