Wędkarstwo to moja pasja, którą zaraziłem się od najmłodszych lat od mojego taty i dziadka.

Jako mały chłopiec wszędzie jeździłem z nimi na ryby. Na początku nie chcieli mnie zabierać, gdyż zdecydowanie opóźniałem ich wyprawy oraz czasem trochę za dużo mówiłem babci :). Później kiedy już trochę się usamodzielniłem było mi zdecydowanie łatwiej i sam już śmigałem po okolicznych stawkach ze spławikiem łowiąc małe karaski.

Pamiętam, że każde wyjście na ryby sprawiało mi wiele przyjemności i radości. Jak ktoś mnie zapytał czy idę na ryby to nigdy nie odmawiałem :)

Z samymi karpiami przygodę zacząłem dość późno bo chyba dopiero w 2010 lub 2011 roku. Jak dobrze pamiętam to pierwszego karpika złowiłem na koszyk na łowisku w Straszynie koło Pruszcza Gdańskiego. Cóż to wtedy była za radość, cieszyłem się jak małe dziecko :) wtedy już wiedziałem, że to właśnie jest "To" i że chcę mierzyć się z coraz to większymi cyprinusami. Potem to już zaczęło się robić zakupy ?karpiowe?, coraz większe... i większe... i większe... :)

Wykorzystywałem każdą wolną chwilę do spędzania czasu nad wodą i relaksu.

Wreszcie w 2013 roku poznałem Sławka i okazało się że mamy tę samą "chorobę" :) Od tego czasu zaczęliśmy organizować wspólne wyjazdy i obmyślać strategię.

 W 2015 roku wystartowaliśmy w pierwszych zawodach i nie uwierzycie, ( my też wtedy nie wierzyliśmy) ale udało nam się te zawody wygrać. A były to właśnie zawody o Puchar Saengera, które odbywały się na łowisku Dobro Klasztorne w Pobiedziskach. Wtedy to właśnie poznaliśmy wszystkich z zespołu Anaconda Polska i od razu nawiązaliśmy bardzo dobry kontakt. Już wtedy wiedzieliśmy, że na ten cykl zawodów chcemy jeździć co roku, gdyż panuje na nich super klimat. I tak też się stało, wzięliśmy udział w Pucharze Saengera kolejno w 2016 i 2017 roku a relacje z teamem stawały się coraz lepsze, aż doprowadziły do tego momentu :)

 Cieszę się bardzo że mogę reprezentować firmę Saenger i być testerem Anacondy. To bardzo duże wyzwanie z którym chcę się zmierzyć jak najlepiej tylko umiem. Mam nadzieję że cały czas będę podnosił swoje umiejętności i dokładał swoją małą cegiełkę w rozwoju firmy.

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia nad wodą

 Marcin

© 20222014 - Sänger Polska - Profesjonalny sprzęt wędkarski

Stronę wykonanało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Prywatności i plików Cookies X