Marek Garbacz (Anaconda)

Moje zainteresowanie przyrodą, wędkarstwem i wodą, mam odkąd pamięć moja sięga.

Na początku w latach sześćdziesiątych wyjazdy z ojcem nad wodę z wędką z leszczyny lub bambusa i pierwsze kroki w wędkarstwie na różnych akwenach. Na początku lat siedemdziesiątych wstąpiłem do PZW i pierwsza Karta Wędkarska młodzieżowa. Przez wiele lat wędkowałem metodą spławikową, dopiero gdy pojawiły się pierwsze wzmianki i publikacje w różnych źródłach przekazu o metodach i przynętach wędkarskich, zacząłem zgłębiać te tajniki, stosując w praktyce według własnych potrzeb, międzyczasie zainteresowanie zmieniło się w pasję i moje hobby.

Będąc nad różnymi wodami nie tylko w kraju, obserwowałem zachowania i podejście innych wędkarzy do wędkarstwa wyczynowego, po głębszym zastanowieniu zacząłem postrzegać wędkarstwo, jako sport wędkarski odskocznie od codzienności.

Pewnego dnia postanowiłem, zainteresowania moje i innych kolegów połączyć w jeden cel i zorganizować zawody wędkarskie o profilu karpiowym. Znalazło się kilku zapaleńców którzy podzielali moje poglądy i zaczęło się, pierwsze zawody, następne kolejne aż wreszcie oficjalne założenie klubu, teraz działam wraz z kolegami organizując kolejne edycje zawodów ale już o zasięgu ponad regionalnym i ogólnopolskim. Łowię ryby dlatego że lubię a w szczególności z rodziny karpiowatych z uwagi na ich waleczność.

Główna moją zasadą jest: "złów i wypuść". Od 2006r. współpracuje z Firmą Saenger Polska a od 2015r. jestem oficjalnym testerem Anacondy

© 20222014 - Sänger Polska - Profesjonalny sprzęt wędkarski

Stronę wykonanało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Prywatności i plików Cookies X